Камінні топки
Дивитися
Барбекю
Дивитися
Аксесуари

Основна ідея Астов - камін повинен бути легким в експлуатації, надійним, красивим і якісно відповідати найвищим стандартам

Наша задача - зробити все, щоб Ви топили камін з задоволенням, милувалися красивим і максимально ефективним горінням протягом багатьох років!

Топки Astov надійні і безпечні навіть при високих температурах.
Унікальна конструкція корпусу топки, стійка до перепадів температури, котельна сталь товщиною 4 мм.
Посилені ребра жорсткості на корпусі топки створюють конструкцію з феноменальною стійкістю навіть до надвисоких навантажень. Ніяких клацань і потріскування корпусу.
Камінні дверцята виготовлені таким чином, що температурні розширення не змінюють їх геометрію, складний профіль двері стійкий до високих температур.

Камінні топки ASTOV використовують для своєї роботи найбільш екологічний вид палива - деревину, а для її згоряння і створення теплової енергії - новітні технології горіння, які зводять до мінімуму утворення шкідливих речовин і пилу.
При виготовленні корпусу використовується німецька термостійкий фарба, яка дозволяє уникнути запаху і диму при першій протопці каміну.

Матеріали і технологія виробництва дозволяють виготовити індивідуальні каміни, які технічно і якісно відповідають найвищим запитам. Розробимо і погодимо конструкцію камінної топки, яка буде відповідати всім нормам безпеки експлуатації.
Можливість доступу зсередини топки до механізму підйому двері і механізму припливу повітря, не зачіпаючи чистову обробку каміна.

Направляючі і ролики підйомного механізму з оптимальною системою, безперечно працюють навіть в екстремальному режимі!
Тросовий механізм забезпечує виключно легкий і безшумний хід дверцята.
Пружинний механізм притиску дверець до корпусу гарантують максимальну герметичність камери згоряння.

Офіційний представник Astov в Україні

Бренд АСТОВ був створений на основі інноваційних технологій, багаторічного досвіду і глибоких знань в питаннях виготовлення конструкцій із сталі і виробництва камінних топок. Це, разом з наполегливістю в досягненні поставлених з самого початку цілей та відкритістю до нових рішень, призвело до створення сучасного виробничого підприємства, яким керує команда кваліфікованих професіоналів.

При пошуку якісних опалювальних приладів ми хочемо бути впевнені, що вибираємо найкращі рішення. Каміни нашого виробництва в першу чергу відрізняються передовими технологіями та сучасним дизайном вогнища, який гарантує чисте горіння дров.

Компанія АСТОВ безперервно присутня на ринку, постійно удосконалюючи свою продукцію, щоб вона могла працювати навіть в важких умовах.

Компанія виробляє камінні топки різних категорій:

  • топка з витягнутими вгору дверцями;
  • кутова топка з двома стеклами;
  • тристороння топка подового горіння;
  • печі-каміни;
  • тунельна, призма і камінні авторські топки.

Всі запропоновані нами моделі виготовляються з особливою ретельністю і з використанням сучасних виробничих та будівельних рішень. В результаті ми отримуємо каміни, які не тільки технологічні, але також безпечні, ефективні і естетичні. Широкий асортимент камінів, представлений в нашому інтернет-магазині, безумовно, дозволить вам підібрати і купити висококласний товар, а саме якісні каміни та аксесуари до них, які будуть відповідати всім вашим очікуванням.

АСТОВ – найкраще для вас

Ми пропонуємо широкий асортимент печей різних розмірів і потужностей, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для потреб і очікувань кожного клієнта. У всіх продуктів Astov є одна загальна риса. Це ідеально підібраний баланс між традиціями і сучасністю. Поєднання інноваційних технологічних рішень і елегантного зовнішнього вигляду робить наші каміни прекрасним зразком прикладного мистецтва, елегантними і одночасно функціональними приладами.

Чим відрізняються наші каміни?

  • Якщо хочете побачити красиву гру вогню, безпечніше це робити за закритим склом. Ми завжди представляємо вам велике прозоре керамічне скло, яке навмисно і ефективно охолоджує потік гарячого повітря і завжди залишається чистим. Трафаретний друк завершує каркас секції печі. Він виконаний в класичних кольорах (чорний), матове золото і хром.
  • Ми рекомендуємо респектабельні двері, що відкриваються плавно, зі зручною ручкою. Підйом вгору - зручне пристосування, щоб складати дрова або просто милуватися відкритим вогнем. Точне позиціонування противаг і спеціальних роликів створює умови для легкої і безшумної роботи. Регульовані по висоті ніжки дозволяють надзвичайно точно регулювати агрегат, що дуже важливо для тривалої і безвідмовної роботи підйомного механізму.
  • Подова система спалювання дозволяє повністю спалювати дрова. Завдяки спеціальним вузлам і верхньому розпалу, початкове задимлення повністю відсутнє, а ККД перевищує 80%.

Постійна увага до модернізації конструкції, а також оптимізації процесу горіння і енергообміну конвекційних вставок стало стимулом для початку виробництва камінних топок найвищої якості. Кожен з пропонованих нами продуктів оснащений надійними системами, які гарантують повну безпеку і комфорт використання.

Каміни, камінні топки і кутові каміни АСТОВ

Хоча на перший погляд багато нагрівальних приладів схожі один на одного, це лише візуальна ілюзія – насправді вони можуть істотно відрізнятися.

Камінні топки і кутові каміни Astov– вироби з самим сучасним дизайном топки, які мають досконалу систему подового горіння. В камінах кожен елемент ретельно продуманий і виконує певну функцію.

Варто відзначити, що камінні топки оснащені великим, прозорим, керамічним склом, яке цілеспрямовано і результативно обдувається потоком розігрітого повітря. Завдяки цьому він залишається ідеально чистим, і ми можемо насолоджуватися прекрасним видом на вогонь.

На наш погляд, продаж продукту – це тільки початок відносин з покупцем, тому навіть після завершення операції, установки ви можете розраховувати на нас у будь-якому випадку. І все це для того, щоб ще більше підвищити комфорт використання камінів АСТОВ і налагодити відносини з клієнтом на взаємній довірі.

Як компанія з багаторічним досвідом, ми можемо надати нашим клієнтам комплексні послуги з виготовлення камінів, починаючи з технічних консультацій на етапі проектування і закінчуючи збіркою з першим розпалюванням, короткою інструкцією та бесідою про подальше використання каміна і на що слід звернути увагу при подальшому використанні каміна.

Якщо ви зацікавлені в придбанні каміна, звертайтеся до нас. Ми тут, щоб допомогти і обов'язково представимо для вас індивідуальну пропозицію. Працюємо по всій Україні: Харків, Київ, Одеса, Львів та інші міста.